Bratislavské módne dni

Zažite dotyk exkluzívnej kvality
vďaka značke Lexus a umeniu origami!

Remeselné spracovanie a precíznosť sú neodmysliteľnou súčasťou práce módnych návrhárov, ktorí prinášajú na slovenskú módnu scénu originálne kolekcie. Tieto aspekty jedinečnej výroby sú výstižné aj pre značku Lexus.
Naše exkluzívne partnerstvo pre vás prináša možnosť vyskúšať kontrast poctivej ručnej práce a najmodernejších technológií na vlastnej koži.

Lexus RX

Vďaka japonskému umeniu skladania papiera origami
môže byť Lexus RX na jeden týždeň váš

Origami nie je také zložité ako tvorba novej módnej kolekcie, avšak aj za jeho vznikom sa skrýva veľa trpezlivosti a precíznej ručnej práce.

Otestujte svoju zručnosť a užite si luxusné vozidlo Lexus RX

Nechajte sa viesť postupom vo videu nižšie a vytvorte origami mačku, ktorú odovzdáte na Bratislavských módnych dňoch. Nezúfajte, ak nestihnete origami vytvoriť pred podujatím, môžete ho poskladať aj priamo v Refinery Gallery.

Po odovzdaní origami v stánku Lexus sa účastník automaticky zaraďuje do súťaže o zápožičku automobilu Lexus RX na ľubovoľný termín v roku 2023 na týždeň s plnou nádržou a bude vyzvaný na vyplnenie súťažného formuláru.
Žrebovanie spomedzi odovzdaných súťažných formulárov prebehne bezprostredne po skončení podujatia. Výherca bude uverejnený na webe bmd.sk a kontaktovaný prostredníctvom e-mailu spoločnosťou LEXUS, a to najneskôr do 26. 4. 2023.

AGENTÚRA PROMOTION
DR. VL. CLEMENTISA 10
821 02 BRATISLAVA