Bratislavské módne dni – old

aftermovie

záznam prehliadky 08. 09. 2022

záznam prehliadky a finále Nové tváre módnej scény 07. 09. 2022

Nové tváre módne scény

Projekt zameraný na podporu mladých talentov v oblasti módneho návrhárstva, každoročne pomáha obohatiť slovenskú módnu scénu o nové talenty.

Zapojiť sa môže každý, kto pripraví kolekciu na zadanú súťažnú tému, ktorá sa vyhlási po skončení jarnej časti prehliadok.

O postupe do finále a víťazovi rozhoduje odborná porota zložená z odborníkov na módu, návrhárov a kreatívcov.

Počas finálového večera v septembri 2022 sa dozvieme, kto okrem atraktívneho titulu NOVÁ TVÁR MÓDNEJ SCÉNY získa množstvo hodnotných cien od partnerov projektu.

2022

26. apríla 2022

25. apríla 2022

O nás

Agentúra Promotion štartuje už 17. ročník najväčšieho módneho podujatia na Slovensku – Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz. Vychutnajte si aj vy naživo 25. a 26. apríla 2022 prehliadky domácich a zahraničných návrhárov na exkluzívnom mieste – novom eventovom priestore Ponton.

„Sedemnásty ročník štartujeme na naozaj unikátnom mieste, priamo na hladine Dunaja, čo dodá podujatiu opäť neopakovateľnú atmsoféru,“ hovorí riaditeľka Agentúry Promotion a organizátorka podujatia Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz, Mária Reháková. Ako dodáva: „“Som rada, že po mesiacoch pandémie módny svet stále žije a návrhári majú stále množstvo nápadov, ktoré vám môžu ukázať naživo“.

2021

16. ročník ponúkol program plný Slovenských a známych svetových módnych dizajnérov a módnych značiek. Bratislavské módne dni pokračujú vo svojom vývoji, rozširujú svoj medzinárodný dosah, hosťujú významné zahraničné značky a módnych tvorcov; s nabitým programom takmer viac ako 70 módnych návrhárov počas oficiálnych prehliadok, tiež prezentáciou mnohých, asi 16 módnych značiek s ich prezentáciou v Designer Showrooms. Event privítal hostí z viac ako 10 krajín všetkých svetových kontinentov.

Bratislavské Módne Dni by Mercedes-Benz podporujú a sponzorujú módnych návrhárov, aby mohli svoje kolekcie prezentovať aj na svetových Fashion Weekoch, ako je Vienna Fashion Week. Aj vďaka partnerom projektu môžu Bratislavské módne dni prezentovať Slovenskú módu v LondýneRímePrahe atento rok aj na Bangkok Fashion Week, ako aj na v iných mestách Slovenska – na Sliači.