Obrovský úspech mladej dizajnérky Idy Rapaičovej, Patrizia Gucci si vybrala jej model

Vzácnym hosťom prvého dňa jesennej edície Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz bola Patrizia Gucii, prapravnučka Guccia Gucci, ktorá reprezentuje štvrtú generáciu slávnej rodiny. Počas súťažnej časti ju zaujal model Idy Rapaičovej, ktorá získala druhé miesto v súťaži Nové tváre módnej scény.

“Som veľmi vďačná, že sa mi naskytla príležitosť stretnúť sa s pani Gucci. Jej záujem o môj model ma prekvapil a potešil. Som rada, že celé stretnutie prebiehalo v príjemnej atmosfére,“ netajila mladá návrhárka Ida Rapaičová, ktorá študuje odevný dizajn na Škole umeleckého priemyslu v Trenčíne. Jej kolekcia vytvorená na súťažnú tému „Svet bez dymu“ nezaujala len Patriziu Gucci, ale i odbornú porotu a tak Ida získala druhé miesto v súťaži NOVÉ TVÁRE MÓDNEJ SCÉNY.

„Milujem zelenú farbu a tieto nohavice ma zaujali na prvý pohľad,“ prezradila Patrizia Gucci. Ako dodala, prehliadky mladých dizajnérov ju mimoriadne zaujali a ocenila ich tvorbu a potenciál.

„Z projektu Nové tváre módnej scény za trinásť rokov vzišlo naozaj veľké množstvo návrhárov, ktorí dodnes tvoria a patria k slovenskej špičke, no takýto úspech, ako dosiahla Ida je naozaj niečo výnimočné. Som rada, že tento projekt objavuje presne takéto talenty,“ povedala riaditeľka Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz Mária Reháková. 

foto: Ramon Leško

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *